INFORMACJE  ZABIEG MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Wszystkich szczegółów opisujących zabiegi oraz ich przebieg dowiesz się w odpowiednich zakładkach.

Konsultacja jest bezpłatna. Odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu (np. telefonicznym) daty oraz godziny. Zadzwoń pod numer telefonu podany w zakładce „kontakt“ lub napisz wiadomość na fb :
https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyMariaSamuelSafouBeautyPabianice/

Voucher na zabieg kosmetyczny zaczyna się od 200 zł. Jeśli osoba obdarowana uzna, że chciałaby zabieg, którego cena jest wyższa uzgadnia to w gabinecie oraz dopłaca różnicę.  

Voucher jest w postaci bonu podarunkowego opakowanego w kopertę. 
Jego grafikę wybiera się na miejscu.

Voucher można zrealizować do 3 miesięcy od daty jego zakupu, po tym czasie traci ważność.

Zadatek jest formą rezerwacji terminu. Wizytę można odwołać najpóźniej na 7 dni przed wizytą. Można przesunąć najpóźniej na 4 dni przed umówionym terminem. Wtedy zadatek zostaje zwrócony bądź przechodzi jako zadatek na umówienie następnego terminu. W innym wypadku zadatek jest bezzwrotny.

Zadatkowaną wizytę z terminem można przełożyć jeden raz. 
Jeśli klient nie uprzedzi na 4 dni przed zabiegiem – zadatek jest bezzwrotny. Dotyczy to również dopigmentowań. 

* Zadatek zabiegu makijażu permanentnego:
– kreski górne 100 zł
– kreski dolne 50 zł
– brwi  200 zł
– usta  200 zł

Istnieje możliwość umówienia wizyty po godzinach pracy gabinetu – do ceny zabiegu należy doliczyć 100 zł (zadatek to kwota 300 zł)

Płatność jedynie gotówką.

* Pamiętaj, aby uprzedzić o spóźnieniu – jeśli nie poinformujesz linergistki o spóźnieniu po 30 minutach linergistka ma prawo odmówić pigmentacji, a w to miejsce przyjąć następną klientkę w tym wypadku zadatek również jest bezzwrotny
* Uprzedź linergistkę jeśli masz już wykonany makijaż permanentny w innym salonie, linergistka musi ocenić czy podejmie się naprawy
* Każdy makijaż wykonany w innym salonie jest wyceniany indywidualnie i zazwyczaj liczony jako zabieg, który należy poddać pigmentacji od początku plus ewentualne zabiegi usuwania. Taki zabieg wymaga więcej czasu, dodatkowych preparatów oraz sprzętu
* Dopigmentowanie odbywa się od 3,5 do 6 tygodni od daty pierwszej wykonanej pigmentacji w tym czasie dopigmentowanie jest wliczone w cenę zabiegu. Jeśli jednak klientka nie przyjdzie bądź odwoła dopigmentowanie, kolejne po wyżej wymienionym czasie jest dodatkowo płatne. Każdy kolejny miesiąc opóźnienia umówienia dopigmentowania to dodatkowa opłata 100 zł 
* Jeśli klientka nie może przybyć na dopigmentowanie z powodu wieści o ciąży, ale chce poddać się dopigmentowaniu po 1 roku czasu wtedy zabieg dopigmentowania to 40%  ceny aktualnej
* Jeśli klientka przebywa za granicą wtedy termin dopigmetowania jest ustalany indywidualnie (dopigmentowanie może odbyć się do maksymalnie 3 miesięcy od daty pierwszej pigmentacji)
* Na zabiegi klientka przychodzi sama, gdyż linergistka potrzebuje pełnego skupienia. Pociechy pozostawiamy pod opieką (poza salonem urody). Zabieg wymaga pełnego skupienia przez linergistkę. Dzieciątko około 15 minut można zająć kolorowanką natomiast 2 do 3 godzin    to stanowczo  za dużo. Linergistka musiałaby zająć się pigmetacją oraz maluszkiem, aby się nie nudził. To wydłużyłoby czas zabiegu.               Pamiętać  należy, że na dobrze wykonany zabieg składa się wiele ważnych aspektów.

O tym jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego / jego przebiegu / zaleceniach / przeciwwskazaniach dowiesz się z zakładki Salon Urody – Makijaż Permanentny

 

INFORMACJE W PIGUŁCE

REGULAMIN SALONU 🌷
Rezerwacji terminu można dokonać internetowo przez profil na facebook lub osobiście w salonie.
1) Aby zarezerwować termin konieczny jest zadatek.
2) Termin rezerwowany jest w momencie wpłaty zadatku.
W salonie dostaniesz wizytówkę z potwierdzeniem zadatku (nie zgub jej będzie potrzebna do okazania przed wystawieniem paragonu).
3) Zadatek wpłacany na konto- do 3 dni roboczych. Po tym czasie termin zostaje zwolniony (salon nie ma obowiązku informowania o zwolnionym terminie)
4) Zadatek jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu gabinetu.
5) Zadatek jest bezzwrotny.
6) Umówiony termin można zmienić tylko raz bez utraty zadatku-PAMIĘTAJ – na 7 dni przed ustalonym terminem.
*Aby umówić termin konsultacji zadzwoń lub napisz. Salon nie odbywa konsultacji w momencie kiedy odbywa się zabieg. Na konsultacje klientka przychodzi sama bez osób towarzyszących.
*Klientka zobowiązuje się, że przyjdzie na zabieg bez osób towarzyszących.
*W salonie przebywa jedynie kosmetolog oraz klientka.
*W czasie zabiegu nie ma możliwości palenia papierosów. Klientka musi powstrzymać się do momentu zakończenia zabiegu.
*W czasie zabiegu klientka informuje o potrzebie napicia się wody, zjedzenia, skorzystania z toalety. Wtedy następuje przerwa.
*W salonie wykonujemy zabiegi jedynie osobom pełnoletnim lub za zgodą opiekuna prawnego od 16 roku życia.
*Ceny COVER makijażu permanentnego ustalane są indywidualnie w zależności od : powierzchni, koloru, modyfikacji oraz ilości potrzebnych zabiegów.
*Klientka ma zakaz dotykania narzędzi, przedmiotów służących do zabiegu. Oraz skóry poddanej pigmentacji!
*Klientka robi zdjęcia oraz filmy jedynie za zgodą salonu.
*Klientka, która rezerwuje całą sesje zabiegu i podczas niej rezygnuje ,np. z powodów bólowych lub konieczności wyjścia wcześniejszego obowiązuje się do opłaty za cała sesje zabiegu.
*Klientka rozlicza się po zabiegu lub w trakcie jego trwania, w formie gotówki.
*Salon przekazuje klientce wszystkie informacje konieczne do prawidłowego gojenia, pielęgnacji domowej po wykonanym zabiegu.
*Zakaz wprowadzania zwierząt do salonu.
*Vouchery -czas realizacji vouchera jest do 3 miesięcy dlatego od razu po jego otrzymaniu napisz do salonu, aby umówić termin. Nie czekaj nie zwlekaj, aby voucher był aktualny. Terminów w salonie niestety nie ma z dnia na dzień.
*Salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad ODPOWIEDNIEJ PIELĘGNACJI skóry poddanej zabiegowi podczas jej gojenia.
Informacje dotyczące tego jak przygotować się do zabiegów, wskazania, przeciwwskazania opisane są na stronie www.mariasamuel.pl , a następnie wejdź w odpowiednią zakładkę .
 
Kopiowanie i rozpowszechnianie, udostępnianie, umieszczanie na innych stronach i blogach niniejszych informacji zawartych na stronie  jest zabronione.