INFORMACJE  STYLIZACJA  RZĘS

Wszystkich szczegółów opisujących zabiegi oraz ich przebieg dowiesz się w odpowiednich zakładkach.

Konsultacja jest bezpłatna. Odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu (np. telefonicznym) daty oraz godziny. Zadzwoń pod numer telefonu podany w zakładce „kontakt“ lub napisz wiadomość na fb :
https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyMariaSamuelSafouBeautyPabianice/

Voucher na zabieg kosmetyczny zaczyna się od 200 zł. Jeśli osoba obdarowana uzna, że chciałaby zabieg, którego cena jest wyższa uzgadnia to w gabinecie oraz dopłaca różnicę.  

Voucher jest w postaci bonu podarunkowego opakowanego w kopertę. 
Jego grafikę wybiera się na miejscu.

Voucher można zrealizować do 3 miesięcy od daty jego zakupu, po tym czasie traci ważność.

Zadatek jest formą rezerwacji terminu. Wizytę można odwołać lub przesunąć najpóźniej na 4 dni przed umówionym terminem. Wtedy zadatek zostaje zwrócony bądź przechodzi jako zadatek na umówienie następnego terminu.
Zadatkowaną wizytę z terminem można przełożyć jeden raz.
Jeśli klient nie zmieści się w czasie na 4 dni przed zabiegiem- zadatek jest bezzwrotny.

* zadatek stylizacji rzęs to kwota 50 zł

* istnieje możliwość umówienia wizyty po godzinach pracy gabinetu – do ceny zabiegu należy doliczyć 50zł (zadatek to kwota 100zł)

* płatność jedynie gotówką

* pamiętaj, aby uprzedzić o spóźnieniu – jeśli nie poinformujesz stylistki o spóźnieniu po 30 minutach stylistka ma prawo odmówić aplikacji,      a w to miejsce przyjąć następną klientkę

* stylistka aplikacje wykonuje bez udziału osób trzecich jak i dzieci, pociechy pozostawiamy pod opieką (poza salonem  urody), zabieg wymaga pełnego skupienia przez stylistkę, dzieciątko około 15 minut można zająć kolorowanką natomiast 2 do 3 godzin to stanowczo za dużo, stylistka musiałaby zająć się aplikacją oraz maluszkiem, aby się nie nudził. To wydłużyłoby czas zabiegu.

Pamiętać  należy, że na dobrze wykonany zabieg składa się wiele ważnych aspektów.

O tym jak przygotować się do zabiegu stylizacji rzęs / jego przebiegu / zaleceniach / przeciwwskazaniach dowiesz się z zakładki Salon Urody – Rzęsy

SZKOLENIA prowadzi Maria Samuel. Trener z dużym doświadczeniem oraz długoletnim stażem w zawodzie stylistki rzęs. Maria prowadzi swój gabinet oraz szkolenia: kilkudniowe, doszkolenia 1 dniowe oraz naucza w policealnej szkole rocznej na kierunku stylizacji rzęs i oprawy oka. Makijaż permanentny szkolenia podstawowe oraz rozszerzone.

Akademia posiada certyfikat jakości usług oraz akredytację.

 

……………………

Kopiowanie i rozpowszechnianie, udostępnianie, umieszczanie na innych stronach i blogach niniejszych informacji zawartych na stronie  jest zabronione.