Safou Beauty – to salon urody, który założyła Maria Samuel.
Maria – ekonomistka i kosmetolog z wykształcenia.

STYLIZACJA RZĘS
Maria zdobywała swoje pierwsze doświadczenia w zabiegach stylizacji rzęs kilkanaście lat temu podczas stażu w Wielkiej Brytanii, gdzie w 2005 roku założyła Studio Urody Lash and Lash by Maria, aplikując rzęsy metodą 1:1. W Holandii kończyła szkolenia z zakresu zagęszczania rzęs naturalnych metodą objętościową. Obecnie umiejętnie i z powodzeniem przekazuje swoją wiedzę kursantkom w Akademii Stylizacji Rzęs i Brwi Safou Beauty oraz jako trener w rocznej Policealnej Szkole Medycznej, szkoląc przyszłe stylistki z zakresu aplikacji rzęs: metodą 1:1, metodą 2-3 D, metodami objętościowymi oraz autorskimi technikami aplikacji rzęs.

W salonie u Marii możesz liczyć na aplikacje rzęs odpowiednio dobraną techniką do potrzeb indywidualnych oraz możliwości rzęs naturalnych.

 

MAKIJAŻEM PERMANENTNYM Maria zajmuje się od roku 2009 roku. Spod jej ręki makijaż permanentny jest w pełni profesjonalny i naturalny. Specjalizuje się w technikach pigmentacji takich jak:
USTA: kontur z cieniowaniem, ombre, rekonstrukcja ust po urazach, zajęcza warga
BRWI: ombre, combo, shadow ombre, shadow line, pudrowe, rekonstrukcja brwi
KRESKI GÓRNE/KRESKI DOLNE: zagęszczająca linię rzęs, dekoracyjna, cieniowana butterfly, imitacja rzęs
MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA: rekonstrukcja sutka

Maria zabieg pigmentacji poprzedzi rzetelnymi informacjami, rysunkiem wstępnym, dobierze kolory, technikę makijażu permanentnego odpowiednią do Twojego typu urody. Kierując się cyt. “Nie modą, a elegancją i estetyką„ Na koniec zabiegu uzyskasz niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji domowej świeżo wykonanego makijażu permanentnego oraz informacje jak dbać o niego po kilku miesiącach. „      Tak, abyś mogła cieszyć się nim każdego dnia“.

Jak sama mówi o swojej pracy:

„Dobry wygląd twarzy jest bardzo ważny, gdyż to właśnie na niej malują się wszystkie emocje człowieka, a oczy odzwierciedlają jego duszę. Często pacjent, który umawia się na zabieg stylizacji rzęs nie robi tego jedynie dla poprawienia wizerunku, ale przede wszystkim samopoczucia. Wiem to z długoletniej pracy z ludźmi. Często jesteśmy psychologami, terapeutami czy po prostu staramy się być przyjacielem, spowiednikiem. Zabiegu nie traktuję jako wyrabianego czasu pracy, w pierwszej kolejności skupiam się na relacji z pacjentem. Zabieg opiera się na zrozumieniu oczekiwań. Nie zawsze to, czego chce pacjent, jest dla niego dobre. Umiejętność nawiązania kontaktu oraz przekonanie do właściwej decyzji, również wymaga doświadczenia i cierpliwości.”

Szkolenia prowadzi Maria Samuel. Trener z dużym doświadczeniem oraz długoletnim stażem w zawodzie stylistki rzęs. Maria prowadzi swój gabinet oraz szkolenia: kilkudniowe, doszkolenia 1 dniowe oraz naucza w policealnej szkole rocznej na kierunku stylizacji rzęs i oprawy oka. Makijaż permanentny szkolenia podstawowe oraz rozszerzone.

Akademia posiada akredytację.

Zapraszamy do zwiedzenia galerii zdjęć gdzie możesz obejrzeć autorskie prace Niko Nik & Safou Beauty.

Zabiegi odbywają się w klimatyzowanych pomieszczeniach, a właściciele salonu zawsze służą ciachem i napojem. Na dziedzińcu znajduje się również parking oraz restauracje.

W salonie spotkasz się z wysokimi standardami sterylności, higieny. Zabiegi wykonywane są jedynie jednorazowymi modułami higienicznymi, utylizowanymi od razu po zbiegu. Sprzęt oraz produkty są sprawdzonych, renomowanych najwyższej jakości firm.

Moje kwalifikacje