made-in-PL

ODDAJ SIĘ W RĘCE SPECJALISTY
TATUAŻ ARTYSTYCZNY

BB24B636-380A-4295-ABB6-6196C1192567

Niko Nik Tatoo – tatuator z pasją. Artysta, który wykona profesjonalny tatuaż według twoich potrzeb i w zgodzie z swoją artystyczną wizją.

Niko Nik, artysta przez lata rozwijał swoją pasję, która z czasem przerodziła się w jego prace. Towarzyszy mu kilkuletnie doświadczenie, dążenie do perfekcji, aby każdy wykonany projekt był bliski ideału. Śmiało oddaj się w ręce Niko Nik tatuatora- przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt autorski, który nie powtórzy się u nikogo innego. Będzie on podkreślał Twoją indywidualność i osobowość.

Tatuator wykonuje prace w różnych stylach, najchętniej idąc w kierunku łączenia elementów abstrakcji z realizmem, portretów. W tatuażach uzyskacie piękną spójność kolorów oraz głębie w pracach czarno-szarych. Zaangażowanie, cierpliwość i kreatywność tatuatora pozwala na tworzenia dzieł sztuki.

Doskonała jakość produktów oraz wysoki standard klinicznej higieny pracy są mu nieodzowne.
Jak sam mówi o swojej pracy:
„Wszystko to dla Was, gdyż uśmiech i zadowolenie klienta jest największym sukcesem i satysfakcją. Kiedy praca i wysiłek zostają docenione czujesz się spełnionym„

 

Zapraszamy do zwiedzenia galerii zdjęć gdzie możesz obejrzeć autorskie prace Niko Nik & Safou Beauty.

W salonie spotkasz się z wysokimi standardami sterylności, higieny. Zabiegi wykonywane są jedynie jednorazowymi modułami higienicznymi, utylizowanymi od razu po zbiegu. Sprzęt oraz produkty są sprawdzonych, renomowanych najwyższej jakości firm.

Zapraszamy do zwiedzania strony i zapisów

Zabiegi odbywają się w klimatyzowanych pomieszczeniach, a właściciele salonu zawsze służą ciachem i napojem. Na dziedzińcu znajduje się również parking oraz restauracje.
W zakładce „Tatuaż – Informacje“ znajdziesz potrzebne wiadomości:
* Konsultacje
* Jak przygotować się do zabiegu tatuażu
* Informację po zabiegu tatuażu
* Vouchery
* I inne